Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować zauważalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i wzwód są owocem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu i uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest na ogół zmęczony. Musi zregenerować siły. Z tej przyczyny niezmiernie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. W czasie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, że twój członek jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest wielce istotny.