Untoxin – Czujesz się ciągle wykończony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stronie kapsułek. Skutek ten dany jest do użytkowania w okresach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie zapewne żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się więc na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji przyjemnej oraz wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przekłada się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy gościć w trakcie czy po posiłku, popijając dużą zawartością wody. 

Pierwsze rezultaty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować zaraz po siedmiu dniach od zaczęcia jego przyjmowania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na wszystek jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić składane w temperaturze domowej w porządek ważny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i dodawaniem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie pewno istnieć stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

tani Derminax

tani Follixin