Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie była w sumy zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by poczuć całkowitą satysfakcję z seksu oraz zostać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż owo nie problem, co tenże wiesz, że nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to przeważnie, ona może w wyniku stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być wynikiem do udanego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele istnieje możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może sprawić, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten dodatkowy czas jest nadzieję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był nadzieję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Już nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax Control

Derminax

femmax