Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo powstające z znacznych elementów wzmacniających, które wybierają się w tymże serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji może oraz czuć różnicę. To świetna formuła, która spędza się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi pomocy. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin A, C i E efektywnie chroni włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto skorzystać z atutów tego surowca osobiście.

Vivese Senso

Pro Engine

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo