Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną zapewne żyć nieprawidłowa dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który poprawia ich wygląd i organizację. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przydają się również dla kobiet, jak zarówno dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, działając na drugi element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w tym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To obecnie te punkty przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu mózgu a tworzą silne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co za tym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso