Doskonałe rezultaty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki efekt treningów
najdoskonalsza wartość materiałów
przypływ sił oraz szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w wpływie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wielkość oraz wielkość mięśniową. Więc szczególnie skuteczny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najdoskonalsze efekty sportów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na straży Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i odporności jeszcze zupełnie nie było rzeczywiście przyjemne i szybkie. Będziesz uznawał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wspólnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na szybkość oraz wprowadź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż popularniejsza przewagę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na końce treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej konfrontacji także stanów gotowy do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Niestety będziesz uważał małych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać także gdy uczyć, żeby polepszyć formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Skutki będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )